Platinum Games jest gotowe do wskrzeszenia swojego znakomitego smoczego slashera Scalebound

Rozrywka

©

Platinum Games Studios po raz kolejny poruszyło kwestię prawdopodobnego wskrzeszenia znakomitego Scalebound. W ostatnim wywiadzie szefowie studia stwierdzili, że zespół jest w pełni gotowy podjąć się opracowania smoczego slashera, jeśli Microsoft będzie tego chciał.


Scalebound to ambitna gra akcji z otwartym światem, w której mamy możliwość ujeżdżania ziejącego ogniem smoka. Pierwsze zwiastuny gry pokazywały piękny świat, dynamiczne bitwy i upbeatową ścieżkę dźwiękową, ale została oficjalnie anulowana przez Microsoft w 2017 roku. Stanowisko deweloperów z Platinum Games Studios po raz kolejny udowadnia, że losy gry są wyłącznie w rękach wydawcy i działu gier Xbox Game Studios.

Wiceprezes Platinum Games Takao Yamane wezwał do powściągliwości w sprawie ostatnich wypowiedzi Hidekiego Kamiyi, szefa rozwoju Scalebound. Yamane zaznaczył, że wiele zależy od Phila Spencera i jego zespołu, a nie od życzeń deweloperów. Wszystkie prawa do gry posiada Microsoft, a Platinum Games nie jest prawnie w stanie samodzielnie dokończyć projektu. Jeśli wydawca się zgodzi, deweloperzy mają wszystko na miejscu.

#Platinum #Games #jest #gotowe #wskrzeszenia #swojego #znakomitego #smoczego #slashera #Scalebound

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska