Pliki remake’u Demon's Souls ujawniają wzmianki o PC i PS4

Rozrywka

©

Fani dostali w swoje ręce pociętą zawartość remake’u Demon’s Souls na PS5 i znaleźli w kodzie źródłowym odniesienia do wersji PC i PS4.

Modderzy znaleźli ustawienia konfiguracyjne przeznaczone dla konsoli PlayStation 4 oraz odniesienie do wersji gry na Windows, która miała problemy z fizyką materiałów i ubrań. Sugeruje to, że w pewnym momencie mogły być prowadzone intensywne prace nad Demon’s Souls na PS4 i PC, choć może to być po prostu relikt wczesnej fazy produkcji.

Remake Demon’s Souls pozostaje exclusivem PS5 od premiery w listopadzie 2020 roku. Możliwe jednak, że gra po jakimś czasie ukaże się także na PC – Sony wydaje się być bardzo zainteresowane tym rynkiem i zamierza wydawać więcej swoich produktów poza PlayStation.

#Pliki #remakeu #Demon039s #Souls #ujawniają #wzmianki #PS4

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska