Plotka: nowa część "Spider-Man" z Tomem Hollandem ukaże się latem 2024 roku

Rozrywka

©


Niedawno ujawniono, że Marvel nagle przesunął swój harmonogram premier, co wpłynęło nawet na Deadpoola 3. Według renomowanych źródeł, zmiana harmonogramu filmów jest częściowo spowodowana premierą sequela Spider-Mana z Tomem Hollandem w roli głównej. Film Friendly Neighbour ma się ukazać latem 2024 roku.

Według MyCosmicCircus, premiera Spider-Mana 4 ma nastąpić 12 lipca 2024 roku. Film będzie kontynuował historię postaci Toma Hollanda, która teraz stała się w pełni niezależna. Film prawdopodobnie skupi się na historii ulicy i następstwach wydarzeń z serii Daredevil: Born Again.

Brak innych szczegółów dotyczących filmu, ale fani już stworzyli swoją idealną obsadę:


Według fanów superbohatera w nowej odsłonie powinien pojawić się czarny kombinezon Symbiota, sam Daredevil, The Punisher grany przez Jona Bernthaloma, Black Cat w wykonaniu Anyi Taylor-Joy oraz inne znane postacie z uniwersum Marvela.

#Plotka #nowa #część #quotSpiderManquot #Tomem #Hollandem #ukaże #się #latem #roku

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska