Po wydaniu aktualizacja Fortnite 23.20 – ujawniono możliwą zapłatę za Dead Space bundle

aktualizacja-Fortnite-23.20 Rozrywka

Fortnite wciąż się rozwija, a wraz z nadejściem aktualizacja 23.20 wygląda na to, że w planach jest również płatny zestaw poświęcony Dead Space. Dzięki badaniu danych odkryto treści związane z grą grozy.

Wskazano, że wspólny zestaw Fortnite/Dead Space będzie zawierał skórkę Isaaca, 2 akcesoria do pleców, 1 kilof, 1 emote. Oraz questy, za które można zdobyć nawet 1500 V Bucksów.”

aktualizacja-Fortnite-23.20
Aktualizacja Fortnite 23.20 – Dead Space bundle

Informacją podzieliło się francuskie konto zatheo_. A potem zostało to potwierdzone przez różnych anglojęzycznych insiderów Fortnite, jak np. Shiina

Na chwilę obecną nie mamy oficjalnego potwierdzenia współpracy Fortnite i Dead Space. Ale wcale nie wydaje się to nieprawdopodobne. Remake gry wychodzi już niedługo, więc nie jest dziwne, że EA i Epic Games zawarły umowę na promocję horroru za pośrednictwem Fortnite.

Skórkę Isaac Clarke Dead Space będziecie mogli kupić w Item Shopie. Najprawdopodobniej będzie kosztować 2200 V-bucks, bo tyle kosztowały wcześniej inne podobne zestawy. Niestety, nie będzie można go zarobić poprzez questy czy zadania. Będzie ona przeznaczona wyłącznie na darowizny.

Teraz pozostaje nam tylko czekać na ogłoszenie zestawu lub zdementowanie informacji przez Epic Games. Ponieważ są to dane uzyskane w wyniku dataminingu. Wydaje się mało prawdopodobne, że się mylą, ale zawsze istnieje możliwość, że są problemy w umowach między dwoma stronami. I że zawartość ta ostatecznie nie zostanie dodana do Fortnite.

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska