Poco X5 Pro 5G premiera 6 lutego; Antutu Score, kluczowa specyfikacja ujawniona

Elektronika

Poco X5 Pro 5G będzie wyposażony w wyświetlacz Xfinity AMOLED o częstotliwości odświeżania 120 Hz i będzie napędzany przez chipset Snapdragon 778G.

Potwierdzono, że seria Poco X5 zadebiutuje w Indiach i na innych światowych rynkach 6 lutego. Nadchodząca seria ma obejmować dwa urządzenia- Poco X5 5G & Poco X5 Pro 5G. Mamy wiele przecieków i plotek dotyczących specyfikacji i projektu tych urządzeń przed ich uruchomieniem. Firma potwierdziła również niektóre z kluczowych specyfikacji urządzenia wcześnie.

Przed premierą, Poco India podzieliła się wideo promocyjnym X5 Pro 5G na Twitterze, które ujawniło, że urządzenie będzie wyposażone w wyświetlacz Xfinity AMOLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz i będzie napędzane przez chipset Snapdragon 778G. Dodatkowo, nadchodzący Poco X5 Pro 5G będzie sportował 108MP aparat główny.

Oprócz tego, firma ujawniła również wynik AnTuTu urządzenia. Według firmy, Poco X5 Pro 5G ma wynik AnTuTu wynoszący 545,093 punktów. Porównała ona wydajność urządzenia wyposażonego w Snapdragon 778G do innych urządzeń wyposażonych w nowy układ Dimensity 1080 firmy MediaTek, takich jak seria Realme 10 Pro i seria Redmi Note 12 Pro.

Tipster Paras Guglani wyciekł również, że Poco X5 Pro 5G będzie kosztował Rs 24,999 za konfigurację 8GB RAM + 256GB pamięci masowej. Jeśli okaże się to prawdą, to Poco X5 Pro 5G stanie się najtańszym smartfonem z procesorem Snapdragon 778G na pokładzie i najbardziej opłacalnym urządzeniem w średnim przedziale cenowym.Urządzenie trafi do sprzedaży off 11 lutego.

Cenę i pełne szczegóły specyfikacji poznamy 6 lutego.

Podziel się

Od 15 lat poświęcam się nauce i technice. Bardzo interesuję się postępem technologicznym i chcę dzielić się z Wami najnowszymi wiadomościami ze świata technologii, oprogramowania i gier.

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska