Pojawiła się wideorecenzja PlayStation 5 Developer’s Kit

Technologii

Kanał YouTube Macho Nacho Productions dostał w swoje ręce jedno z najbardziej nieuchwytnych urządzeń, czyli zestaw deweloperski PlayStation 5. Przez długi czas trzymano go z dala od opinii publicznej, nie licząc schematów patentowych i przecieków w postaci niewyraźnych zdjęć. W filmie gospodarz Tito Perez opowiada o wyglądzie i funkcjach dev kitu.

Sony Interactive Entertainment i inne platformy historycznie bardzo skrycie podchodziły do swoich zestawów deweloperskich i nie pozwalały na wynoszenie ich poza studia, fotografowanie i nie tylko. Kilka zestawów PlayStation 5 pojawiło się w zeszłym roku na eBayu, ale oferty nie trwały dłużej niż kilka godzin, zanim zostały usunięte.

Niestety, ten konkretny devkit nie wydaje się być aktywowany. Deweloperzy muszą to robić regularnie, aby utrzymać dostępność urządzenia. Czyli Perez potrafił pokazać tylko menu systemowe, a uruchomić już nic. Mimo to prezenter szczegółowo zademonstrował konstrukcję devkitu, który radykalnie różni się od detalicznej wersji PlayStation 5 i zawiera różne dodatkowe złącza i przyciski.

PlayStation 5 trafiło do sprzedaży w listopadzie 2020 roku i nadal cieszy się dużym zainteresowaniem.

Podziel się

Od 15 lat poświęcam się nauce i technice. Bardzo interesuję się postępem technologicznym i chcę dzielić się z Wami najnowszymi wiadomościami ze świata technologii, oprogramowania i gier.

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska