Pojawiły się zdjęcia jakościowe Xiaomi 13 Ultra. Czy to nowy król DxOMark?

Elektronika

Insider Kartikey Singh opublikował rendery Xiaomi 13 Ultra, które według źródła są w 90% dokładne.

Xiaomi 13 Ultra będzie podobny w konstrukcji do Xiaomi 12S Ultra, ale zwiększono liczbę aparatów do czterech i zmieniono ich rozmieszczenie. Ponadto podniesiono górną część tylnego panelu, gdzie znajduje się moduł kamery, co sprawi, że smartfon będzie grubszy.

Zdjęcie_Xiaomi_13_Ultra1

Według wcześniejszych informacji, Xiaomi 13 Ultra nadal będzie wyposażony w jednocalowy sensor obrazu Sony IM989 i system przetwarzania obrazu Leica. Plotka głosi również, że otrzyma trzy czujniki obrazu Sony IMX858 wyposażone odpowiednio w ultraszerokokątny obiektyw 3x portretowy i 5x teleobiektyw.

Oczekuje się, że Xiaomi 13 Ultra będzie napędzany przez jednoukładowy układ Snapdragon 8 Gen 2. Do przeszłości przejdzie 67-watowe szybkie ładowanie, które zostanie zastąpione 90-watową ładowarką. Interfejs transferu USB 2.0 również zostanie unowocześniony do USB 3.0.

Nabywcy mają otrzymać dwie wersje Xiaomi 13 Ultra, wyposażone w skórzany lub szklany tylny panel. Nie będzie natomiast wersji z ceramicznym korpusem.

Według najnowszych plotek, Xiaomi 13 Ultra może zostać zaprezentowany jeszcze w tym miesiącu lub w marcu, a jego sprzedaż rozpocznie się w kwietniu tego roku.

Kartki Singh w zeszłym roku opublikował dokładne rendery Xiaomi 13 Pro dokładnie dwa miesiące przed ogłoszeniem smartfona.

Inny insider o pseudonimie Digital Chat Station powiedział, że niezapowiedziany jeszcze chiński flagowiec wkrótce znajdzie się na szczycie rankingów DxOMark.

Podziel się
Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska