Premiera gry akcji RPG UNDECEMBER

Rozrywka

Korporacja LINE Games ogłosiła dziś światową premierę gry ARPG UNDECEMBER, opracowanej przez Needs Games.

W świecie UNDECEMBER, gracze wyruszą w mroczną podróż jako Łowcy Runa, przeznaczeni do udaremnienia zmartwychwstania 13. Złego Boga Węża. UNDECEMBER skupia się na klasycznej akcji Hack & Slash, niszcząc niezliczoną ilość wrogów jednocześnie, jednocześnie wyróżniając się unikalnym bezklasowym wzrostem, możliwym dzięki połączeniu różnych umiejętności runicznych i wyposażenia.

Jako gra wieloplatformowa, UNDECEMBER wspiera grę cross-platformową pomiędzy PC (STEAM, LINE Games PC Launcher Floor) i urządzeniami mobilnymi (iOS, AOS) i można w nią grać za pomocą klawiatury i myszy, przenośnych touchpadów i gamepadów. Do wyboru jest łącznie 10 języków, w tym angielski, japoński, chiński (uproszczony/tradycyjny), niemiecki i francuski.

Globalny build startowy oferuje rozbudowaną fabułę składającą się z aż 10 aktów oraz różne tryby wyzwań, takie jak Chaos Dungeon, Spire of Barrier, Void Rift, a także raidy w kooperacji.

Aby uczcić globalną premierę UNDECEMBER, LINE Games zorganizuje tygodniowe wydarzenie logowania i festiwale misji, w których gracze będą nagradzani przedmiotami w grze za udział. Ponadto sprawdź swoją skrzynkę pocztową w grze, aby otrzymać nagrody za wstępną rejestrację.

#Premiera #gry #akcji #RPG #UNDECEMBER

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska