Premiery nowych gier w sierpniu 2022

Rozrywka
Sprawdziliśmy premierę gry w sierpniu, która powinna zainteresować wszystkich fanów wirtualnych gier. Two Point Campus , Marvel’s Spider-Man Remastered , F1 Manager 2022.

Sprawdziliśmy premierę gry w sierpniu, która powinna zainteresować wszystkich fanów wirtualnych gier.

Za nami pierwszy miesiąc wakacji. Lipiec zapowiada się całkiem nieźle w branży gier – F1 22, dodatek Hot Wheels do Forza Horizo​​​​n 5 czy przeniesiona na PC Monument Valley to tylko niektóre z nowości wydanych w zeszłym miesiącu. W wakacje jednak nie będziemy przeżywać największej premiery tego roku, choć trzeba przyznać, że coś się wydarzyło w lipcu. Jak sierpień wypadł pod względem premierowych gier? Wbrew pozorom też całkiem nieźle. Oto niektóre z najciekawszych sugestii:

Two Point Campus 9 sierpnia

Two Point Campus
Two Point Campus

Dwupunktowy „Uniwersum” zaczyna się od dwupunktowego szpitala – którego strategia ekonomiczna zakłada niekonwencjonalne podejście do tematu. Gra ma z jednej strony poważne momenty, z drugiej dużo humoru. Two Point Studio zdecydowało się pójść za ciosem i po sukcesie raty szpitalnej mieliśmy okazję stworzyć własną uczelnię.

W Two Point Campus ponownie udamy się do hrabstwa Two Point. Potrzebujemy zarówno studentów, jak i oczywiście własnych portfeli, ponieważ naszym głównym celem są pieniądze. Aby stworzyć funkcjonującą uczelnię musimy odpowiednio dostosować budynki do potrzeb naszych studentów. Oznacza to, że musi zawierać odpowiednie elementy edukacyjne i rekreacyjne, aby sprostać oczekiwaniom uczniów i kadry. W grze nie będzie multiplayera – jedyny tryb rozgrywki to single player.

Marvel’s Spider-Man Remastered 12 sierpnia

Marvel’s Spider-Man Remastered
Marvel’s Spider-Man Remastered

Trzy dni po premierze Two Point Campus ponownie zadebiutuje w Marvel Spider-Man, tylko tym razem na PC. Sony od dłuższego czasu przenosi nowe ekskluzywne gry na komputery PC, a doceniona przez krytyków Spider-Man również została wydana.Gra Insomniac Games ukaże się 12 sierpnia. Marvel’s Spider-Man to nowa adaptacja przygody superbohatera – fabuła nie jest oparta na filmie ani komiksie. Historia jest tu opowiedziana w inny sposób, ale wciąż nosi znamiona opowieści o Spider-Manu z wieloma elementami znanymi z innych dzieł.

Patrzymy na Marvel’s Spider-Mana w akcji z perspektywy trzeciej osoby, co jest trudne, ponieważ rozgrywka to oczywiście wszelkiego rodzaju akrobacje internetowe. W grze bawimy się wokół budynków, wspinamy się po ścianach, a wszystko to towarzyszy bardzo płynnym i satysfakcjonującym animacjom. Jeśli szukasz gry relaksującej umysł i ciało, Spider-Man jest właściwym wyborem. Oczywiście były kłótnie. Dzięki pajęczym umiejętnościom możemy wykorzystywać elementy otoczenia do najazdów i niszczenia wrogów, np. zapieczętować ich pajęczynami.Niestety tutaj także nie uświadczymy multiplayera – Nowy Jork możemy eksplorować jedynie w pojedynkę.

F1 Manager 2022 30 sierpnia

Pewnie niewiele osób skojarzy nazwę Frontier Developments, ale Planet Zoo, Planet Coaster czy Jurassic World Evolution 2 już zapewne tak. Wszystkie te gry łączy fakt, że zostały stworzone przez wspomniane studio, a teraz do tego grona trafi kolejna produkcja – F1 Manager 2022.

Ponownie mamy do czynienia z grą strategiczną, która tym razem opiera się oczywiście na zawodach Formuły 1. W F1 Manager 2022 znajdziemy wszystkich w pełni licencjonowanych uczestników sezonu 2022. Głównym celem jest zbudowanie dobrze zbalansowanego zespołu kierowców i pracowników, który wygra dla nas F1. Naszym zadaniem będzie kontrolowanie wielu elementów od zaplecza, ale także dostosowywanie bolidów czy podejmowanie decyzji o podejściu do konkretnego wyścigu.

Podziel się
Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska