Prezentacja Resident Evil już w piątek, a w niej nowe informacje o Wieśku i remake’u Resident Evil 4

Rozrywka

©

Capcom ujawni nowe informacje na temat Resident Evil Village Gold Edition oraz remake’u Resident Evil 4 podczas prezentacji, która odbędzie się jeszcze w tym tygodniu. Zapowiedziana wcześniej na październik prezentacja Capcom Resident Evil odbędzie się w piątek, 21 października o godzinie 01:00 czasu moskiewskiego.

Zapowiedziana jeszcze we wrześniu prezentacja dostarczy “Najnowsze aktualizacje, zwiastuny i więcej dla serii Resident Evil, w tym Resident Evil Village Gold Edition i remake Resident Evil 4“.

Po raz pierwszy ujawniony jeszcze w czerwcu, o remake’u Resident Evil 4 firmy Capcom wiadomo stosunkowo niewiele. Prezentacja powinna dać głębsze spojrzenie na grę, która do tej pory została pokazana jedynie w teaserowym zwiastunie. Tymczasem pod koniec miesiąca ukaże się duży dodatek fabularny do Resident Evil Village.

#Prezentacja #Resident #Evil #już #piątek #niej #nowe #informacje #Wieśku #remakeu #Resident #Evil

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska