Przewodowy dzwonek Nest wyciekł na zdjęciach z życia, cena ujawniona

Elektronika

Google może wypuścić swój nowy przewodowy Nest Doorbell już we wtorek, 4 października. Tak wynika z wypowiedzi kierownika sklepu Best Buy. Produkt jest już dostępny w ceglanych sklepach Best Buy i można go zobaczyć na realnych zdjęciach, które załączyliśmy poniżej. Wyciekła również jego cena. Sklep internetowy Biggie nie wymienia jeszcze niezapowiedzianego dzwonka Nest, choć.

Google pierwotnie ujawnił plany stworzenia przewodowego dzwonka do drzwi we wrześniu ubiegłego roku. Dał produkt 2022 datę premiery, z firmy obiecując wsparcie dla 24/7 ciągłej historii wideo. Zasilany bateriami model oferuje jedynie nagrywanie oparte na zdarzeniach. Od tego czasu słyszeliśmy o produkcie kilka razy w przeciekach i certyfikatach.

Pojawiły się spekulacje, że Google odsłoni dzwonek do drzwi podczas swojego jesiennego wydarzenia sprzętowego w czwartek, 6 października. To po tym, jak powiedział, że “ogłosi dodatki do portfolio inteligentnego domu Nest” podczas wydarzenia.

Jednak na dni przed wydarzeniem, nowy przewodowy Nest Doorbell wyciekł na prawdziwych zdjęciach. Czytelnik przesłał zdjęcia do 9to5Google. Powiedzieli oni, że w poniedziałek znaleźli produkt wyciągnięty na podłodze w sklepie Best Buy. Mogli zobaczyć dzwonek do drzwi w kolorach białym i ciemnoszarym, choć może być więcej opcji kolorystycznych.

Ponieważ był to produkt niewydany, system sklepu nie pozwoliłby na jego zakup. Kierownik sklepu powiedział im jednak, że dzwonek będzie można kupić od 4 października w cenie 179,99 dolarów, czyli identycznej jak w przypadku modelu na baterie.

O ile wycena jest rozsądna, to dziwi fakt, że Google po cichu wypuszcza dzwonek do drzwi na kilka dni przed wielkim wydarzeniem. Być może może to błąd w systemie Best Buy lub pomyłka kierownika sklepu. Tego dowiemy się już wkrótce.

Nowy przewodowy Nest Doorbell będzie wyglądał nieco inaczej

Nadchodzący przewodowy Nest Doorbell może kosztować podobnie jak model na baterie, ale będzie między nimi kilka zauważalnych różnic. Zarówno pod względem wyglądu, jak i funkcjonalności. Opakowanie jest w dużej mierze niezmienione, ale na pudełku widnieje teraz napis “2nd Generation” oraz “Wired” z zaznaczeniem. Oryginalny model wspominał jedynie o “Battery”, które teraz jest nieoznaczone.

Wewnątrz pudełka mamy krótszy, ale grubszy dzwonek, choć ogólna konstrukcja jest taka sama. A jeśli chodzi o funkcjonalność, to wspominaliśmy już, że Google oferuje ciągły monitoring. Na poprawę jakości wideo nie ma jednak co liczyć.

To, czy Best Buy rozpocznie sprzedaż nowego przewodowego Nest Doorbell w najbliższy wtorek, pozostaje do przewidzenia. Tak czy inaczej, Google może mieć coś do powiedzenia o produkcie podczas jego nawet później w tym tygodniu. Będziemy was informować na bieżąco.

Podziel się

Od 15 lat poświęcam się nauce i technice. Bardzo interesuję się postępem technologicznym i chcę dzielić się z Wami najnowszymi wiadomościami ze świata technologii, oprogramowania i gier.

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska