Puzzle adventure NecroBoy: Path to Evilship ukaże się na PC pod koniec października

Rozrywka

©


Tokijski, japoński wydawca gier indie GRAVITY GAME ARISE i francuski deweloper gier indie Chillin’ Wolf ogłosili, że ich logiczna gra przygodowa NecroBoy: Path to Evilship zostanie wydana na PC na Steamie 31 października 2022 roku.

Opracowana przez zespół Chillin’ Wolf z Ulysse Frediere, jest to niesamowita i zabawna historia NecroBoya, samotnego, utalentowanego, megalomańskiego, ale niezbyt bystrego i raczej dramatycznego nekromanty, ostracyzowanego od urodzenia z powodu swoich zdolności i jego dążenia do zdobycia mocy niesławnego Nekromanty i wykorzystania tych mocy do rządzenia tymi, którzy go ignorowali i stronili od niego.

Aby zdobyć te ważne moce, gracze muszą poprowadzić Necroboya do zdradzieckiego grobowca zmarłego Necromana. W labiryncie grobowca gracze będą przywoływać dusze zmarłych, aby stały się sługusami Necroboya. Zamów swoje sługi, aby wykonać różne działania, takie jak przełączanie przełączników, pchanie bloków, przesuwanie platform i wiele innych sztuczek, aby rozwiązać wszystkie zagadki w każdym poziomie, aby przejść do następnego poziomu.

Uważaj, bo w miarę postępów twoja podróż będzie coraz bardziej niebezpieczna i frustrująca, ponieważ etapy i zagadki stają się coraz większe i trudniejsze. Na graczy czekają pułapki, ogień, bossowie i frustracja. Odpowiedzi nie zawsze są proste i wymagają dobrego logicznego myślenia i szukania wskazówek.

#Puzzle #adventure #NecroBoy #Path #Evilship #ukaże #się #pod #koniec #października

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska