Recenzja wkładek dousznych QuietOn 3.1 sleep: Zagłuszanie konkurencji za wysoką cenę

Elektronika

Wkładki douszne do snu firmy QuietOn są w czołówce innowacyjnej kategorii produktów niszowych dla osób zmagających się z problemami ze snem, a pąki QuietOn 3 są jednym z najbardziej godnych uwagi modeli w linii. Otrzymały one pochlebne recenzje za niezawodne tłumienie hałasu i rewelacyjny czas pracy na baterii, więc gdy firma wypuściła nową wersję, zwróciła moją uwagę.

Słuchawki do spania QuietOn 3.1 zostały zaprojektowane w konkretnym celu: aby zablokować rozpraszający hałas podczas snu za pomocą aktywnej redukcji hałasu, bez możliwości słuchania dźwięków otoczenia. Tradycyjnym rozwiązaniem jest para zatyczek izolujących od hałasu, jednak te drogie wkładki do uszu oferują długoterminowe rozwiązanie problemu bezsennych nocy. Jednak w przeciwieństwie do nieco tańszych wkładek Bose Sleepbuds II, nie nadają one kojących, maskujących hałas pętli przez całą noc, podczas gdy Ty pogrążasz się w drzemce.

Podziel się

Dziennikarz, pasjonat, zawsze na bieżąco z wydarzeniami na świecie. Ukończył Politechnikę Warszawską. Staż w Guardianie. Dziennikarskie doświadczenie 7 lat, InnowacjaPolska w mojej opinii jest najlepszym młodym i rozwijającym się projektem newsowym w Polsce.

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska