Red Dead Redemption 2 w wersji na PS5 i Xbox Series X anulowane na dobre

Rozrywka

©


Na początku lata aktywne były plotki, że Rockstar Games przygotowuje nową aktualizację dla Red Dead Redemption 2 specjalnie dla konsol next-genowych. Najwyraźniej western już nigdy nie doczeka się natywnej wersji na PS5 i Xboxa serii X. Według wiarygodnego insidera o pseudonimie PereaAdrien, twórcy zdecydowali się na całkowite anulowanie premiery graficznego ulepszenia gry.

Podczas gdy wydanie aktualizacji Red Dead Redemption 2 dla PS5 i Xboksa serii X było wcześniej w zawieszeniu, teraz jej rozwój został całkowicie zezłomowany. Zespół postanowił nie dążyć do stworzenia ulepszonej wersji gry. Oznacza to również, że Rockstar Games prawdopodobnie będzie jeszcze bardziej wycofywać wsparcie dla RDR Online.

Co ma z tym wspólnego decyzja deweloperów, nie podano. Prawdopodobnie niska popularność trybu online Red Dead Redemption 2 i ostatnie włamania zmusiły studio do zmiany priorytetów.

#Red #Dead #Redemption #wersji #PS5 #Xbox #Series #anulowane #dobre

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska