Remedy mogło pokazać mały teaser jednej z lokacji w Alan Wake 2

Rozrywka

©


Jak podaje portal GameSpot, Remedy mogło pokazać mały teaser jednej z lokacji w Alan Wake 2. Niedawno na swoim Twitterze zamieścili prezentację dotyczącą Universal Scene Description (USD) i jego implementacji w procesie deweloperskim, a także własnego silnika Northlight. Około czwartej minuty prezenter demonstruje małą scenę na silniku Northlight. W centrum znajduje się wizerunek mężczyzny ze strzelbą w dużym holu z klatką schodową w środku i mnóstwem łuków. Obraz jest bezbarwny i bez tekstury, a plik w filmie nosi nazwę “Biblioteka Narodowa”.

Ponieważ wiemy już, że wydarzenia z Alan Wake 2 będą miały miejsce w alternatywnej wersji Nowego Jorku, jeden z użytkowników Reddita porównał wnętrze prawdziwej nowojorskiej biblioteki z obrazem w filmiku i całkowicie się one zgadzały. Można założyć, że Remedy w swoim filmiku przypadkowo zakpiło z jednej z lokacji w Alan Wake 2. Oczywiście Remedy ma również inne projekty w rozwoju: grę multiplayer Vanguard, remake Max Payne i niezapowiedzianą grę AAA. Ale lokacja na filmiku w niczym nie przypomina żadnego poziomu z Max Payne 1 lub 2, ani żadnego innego projektu Remedy.Użytkownik napisał coś o sobie.

#Remedy #mogło #pokazać #mały #teaser #jednej #lokacji #Alan #Wake

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska