Resident Evil HD Remaster dostaje retro-cool demo moda

Rozrywka

©


I właśnie zatoczyliśmy pełne koło. W 2015 roku Capcom wydał remaster HD gry Resident Evil, która pierwotnie ukazała się na Nintendo Gamecube. A dziś beardsvcgaming wypuścił mod, który sprawia, że postacie wyglądają jak ich klasyczne wersje z 1996 roku. Dzięki temu modowi gracze PC mogą cieszyć się wielokątnymi postaciami z oryginalnej gry.

Teraz niektórzy mogą się zastanawiać, dlaczego powinni przejść Resident Evil HD Remaster, a nie grać w oryginalną wersję z 1996 roku. Powód jest prosty. Resident Evil HD Remaster zawiera zawartość, której nie posiada wersja z 1996 roku. Posiada również wyższej jakości pre-renderowane tła, co jest dużym plusem.

Możesz pobrać ten mod dla dema stąd. Poniżej znajdziecie również filmik pokazujący mod w akcji, a także instrukcję instalacji.

#Resident #Evil #Remaster #dostaje #retrocool #demo #moda

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska