Rozpakowanie edycji kolekcjonerskiej “Opowieści o plagach: Requiem

Rozrywka

©


Jesteśmy już bardzo blisko nowej przygodówki A Plague Tale: Requiem autorstwa Amicii i Hugo, a w sieci zaczęli pojawiać się pierwsi szczęśliwi posiadacze przedmiotu kolekcjonerskiego. Kanał YouTube Geek’s Gallery podzielił się unboxingiem najdroższej edycji gry, którą udało się zdobyć niemal tydzień przed oficjalną premierą projektu.

Edycja kolekcjonerska A Plague Tale: Requiem o wartości 189,99 dolarów zawiera ścieżkę dźwiękową na winylu, broszkę z piórami Hugo, trzy pocztówki i zachwycającą figurkę dwóch bohaterów. Amitia i Hugo są odtworzeni jako 21/8 centymetrowa figurka żywiczna szczegółowo opisana razem.

A Plague Tale: Requiem ukaże się 18 października na PC, Xbox Series X/S, PS5 i Nintendo Switch.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

#Rozpakowanie #edycji #kolekcjonerskiej #Opowieści #plagach #Requiem

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska