Rozpoczyna się globalny test wieloosobowej średniowiecznej gry akcji Warhaven

Rozrywka

©

Globalne testy Warhaven rozpoczęły się już na PC i potrwają przez trzy tygodnie do 2 listopada.

W tej becie gracze będą mogli walczyć na czterech unikalnych polach bitew, z których każde będzie miało unikalne cechy i cele do wykonania. W “Podden” gracze będą walczyć o kontrolę nad centralnym przyczółkiem wewnątrz twierdzy. W “Moshabarg” gracze mogą wykorzystać kolosalne kusze i ludzkie armaty do walki o zwycięstwo. W “Gelli” najlepszymi sprzymierzeńcami będą małe armaty, natomiast w “Hvarze” żołnierze będą się spieszyć, aby ich wozy bojowe dotarły do linii wroga.

W tym okresie Nexon uruchomi drugą turę rekrutacji autorów partnerskich do gry w dniach 13-26 października. Wybrani autorzy otrzymają różne korzyści, takie jak ekskluzywne przedmioty w grze i promocja dla swoich kanałów.

Nexon obiecuje rozdawać “złote monety” i “srebrne monety” dla graczy, którzy zdołają uzyskać dostęp do bety każdego dnia podczas okresu testowego, które mogą być wymienione na różne dobra w grze, w tym skórki postaci i elementy skórki tła. Dodatkowo Nexon będzie prowadził promocję “Zbierz marchewkę, a otrzymasz maskę królika!”. Gracze będą mogli zbierać “marchewki” w oparciu o ilość razy zalogowanych do gry, ilość wygranych, rozegranych rund w trybie normalnym oraz poziom konta. Następnie “marchewkę” można wymienić na “maskę królika”, jedyną w swoim rodzaju skórkę do wykorzystania w grze.

#Rozpoczyna #się #globalny #test #wieloosobowej #średniowiecznej #gry #akcji #Warhaven

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska