RPG w świecie mrocznego fantasy z pompowaniem i magią ukazało się na PC i konsolach. Ma tysiące pozytywnych recenzji na Steamie.

Rozrywka

Niedawno ukazała się premiera pełnej wersji gry fabularnej pt

W momencie pisania jej ocena wynosi 91%.

RPG w świecie mrocznego fantasy z pompowaniem i magią ukazało się na PC i konsolach.  Ma tysiące pozytywnych recenzji na Steamie.

Twórcy zauważyli, że w okresie wczesnego dostępu gra otrzymała wiele zawartości, w tym dodatkowych bossów, mapy, przeprojektowany system ekonomiczny, ulepszone dostosowywanie postaci, nowe profity i tryby i wiele więcej.

Na cześć premiery premierowej wersji gry The Last Spell autorzy opublikowali nowy zwiastun.

The Last Spell to RPG z elementami roguelike. Bitwy odbywają się w trybie turowym.

Akcja gry toczy się w mrocznym świecie fantasy, w którym na skutek zaaranżowanego przez magów Kataklizmu wszędzie zaczęły pojawiać się potwory, zagrażające ludzkości. Grupie zdesperowanych bohaterów powierzono zadanie ochrony magów, aby mogli rzucić specjalne zaklęcie, które może ocalić świat.

„Musisz poprowadzić grupę zatwardziałych bohaterów, aby obronić ostatni bastion ludzkości przed hordami potworów”mówi opis.

The Last Spell jest dostępne na PC, PS4, PS5 i Nintendo Switch. Na Steam jest sprzedawany z 10% rabatem (ważny do 23 marca).

Podziel się
Rate author
( 2 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska