Samsung Galaxy S23 Protective Cases Leaked Early

Technologii

Być może otworzyły się wrota zalewu przecieków dotyczących Galaxy S23. W zeszłym tygodniu dzięki wyciekłym renderom poznaliśmy pierwsze spojrzenie na Galaxy S23, Galaxy S23+ i Galaxy S23 Ultra. Dziś mamy zdjęcia kilku etui ochronnych dla podstawowego modelu nadchodzących flagowców Samsunga. Podzielony przez zauważonego tipstera Ice Universe na Twitter, przeciek potwierdza kilka zmian w projektowaniu, które pokazały rendery.

Po pierwsze, Galaxy S23 nie będzie miał wypukłości na aparat z tyłu. Każda z trzech tylnych kamer i lampa błyskowa LED będzie wystawać z tylnego panelu indywidualnie. Taką konstrukcję aparatu mogliście już zobaczyć w wielu innych smartfonach Galaxy, w tym w Galaxy S22 Ultra i garści modeli budżetowych i ze średniej półki.

Samsung wprowadza go teraz do modeli vanilla i Plus swojej flagowej serii, które wcześniej miały pojedynczą obudowę dla tylnych kamer. Ten redesign oznacza, że zagłębiony obszar dla tylnych kamer na etui ochronnym Galaxy S23 jest cieńszy.

Wyciek etui ochronnego potwierdza również, że obiektywy aparatów w Galaxy S23 będą większe. Cóż, nie znamy jeszcze specyfikacji obiektywów. Być może plotki mówią, że Samsung nie zmieni wiele w kwestii hardware’u aparatu. Ale okrągły otwór na zewnątrz jest większy, co pokazały wyciekłe rendery. Ponieważ czujniki nadal są ułożone pionowo, zarys jest większy.

Pozostaje zobaczyć, jak ta zmiana wpływa na stabilność telefonu, gdy jest trzymany na plecach.Należy pamiętać, że ten redesign układu kamer dotyczy wszystkich trzech modeli Galaxy S23. Oczywiście, obecny Ultra ma już wystające pojedynczo tylne aparaty. Ale jego sukcesem jest również uzyskanie większych otworów na obiektywy.

Z przecieku obudowy wynika, że rozmieszczenie przycisków pozostaje bez zmian, przynajmniej w modelu podstawowym. Wszystkie otwory i porty również prawdopodobnie zachowają swoje pozycje.

Seria Galaxy S23 może pojawić się na początku 2023 roku

Samsung zaprezentował serię Galaxy S22 9 lutego tego roku. Na podstawie tego, spodziewaliśmy się, że firma odsłonić serię Galaxy S23 wokół tego samego czasu w przyszłym roku. Ale plotki są, że firma jest mulling wczesne wydanie dla swoich next-gen flagowców. Nie mamy jeszcze dokładnych ram czasowych, ale trio Galaxy S23 może pojawić się tydzień lub dwa wcześniej niż ich poprzednicy. Z przecieków zaczyna przyjść grube i szybkie, to tylko kwestia czasu, zanim mamy wstępną datę premiery też.

Podziel się

Od 15 lat poświęcam się nauce i technice. Bardzo interesuję się postępem technologicznym i chcę dzielić się z Wami najnowszymi wiadomościami ze świata technologii, oprogramowania i gier.

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska