Samsung Galaxy S23+ przetestowany pod kątem odporności na upadki

Elektronika

Samsung Galaxy S23+ okazał się równie kruchy jak Galaxy S23 Ultra, który w zeszłym tygodniu został poddany testowi wytrzymałości. W teście przeprowadzonym przez PBKReviews, szkło topowego S23 roztrzaskało się od pojedynczego upadku z wysokości pasa.

Samsung s23+crashtest

Detale

Wielu myślało, że średniopółkowy członek rodziny będzie mocniejszy, ale te nadzieje nie były skazane na spełnienie. Okazało się, że “plusowa” wersja S23 otrzymała to samo szkło, co model Ultra. Rezultat był do przewidzenia: Gorilla Glass Victus 2 nie zdołało uchronić Galaxy S23+ przed rozbiciem po upadku z wyżej wymienionej wysokości i roztrzaskało się za pierwszym razem. To powiedziawszy, pęknięcia w S23+ nie wyglądają tak krytycznie jak w modelu Ultra.

Na pocieszenie dla potencjalnych nabywców obu modeli S23, funkcjonalność ekranu dotykowego nie uległa pogorszeniu (wyświetlanie treści i wprowadzanie informacji odbywa się tak samo, jak w przypadku pełnego szklanego wyświetlacza).

Podziel się

Od 15 lat poświęcam się nauce i technice. Bardzo interesuję się postępem technologicznym i chcę dzielić się z Wami najnowszymi wiadomościami ze świata technologii, oprogramowania i gier.

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska