Samsung Galaxy S23 Ultra nie dostanie najnowszego super jasnego ekranu UDR 2000 OLED

samsung-galaxy-s23-ultra-nie-dostanie-najnowszego-super-jasnego-ekranu-udr-2000-oled Technologii

Nie będzie ani jednego Samsung Galaxy S23 Ultra w Galaxy S23 czy Galaxy S23 Plus

Samsung na targach CES 2023, które w tych dniach odbywają się w Las Vegas, zaprezentował najnowszy ultra jasny ekran UDR 2000 OLED – jego szczytowa jasność sięga 2200 cd/sqm. Oczywiście, pojawiły się plotki, że skoro telefony Galaxy S23 zostaną zapowiedziane w niedalekiej przyszłości. Że taki wyświetlacz mógłby zostać zastosowany w jednym z nowych flagowców Samsunga. A najbardziej odpowiednim kandydatem do tego jest oczywiście Samsung Galaxy S23 Ultra.

Insider Ahmed Qwaider zdementował jednak te plotki. Powiedział, że w Galaxy S23 Ultra zostanie zastosowany ekran AMOLED o jasności szczytowej 1750 cd/sqm. Słowa Qwaidera skomentował inny znany whistleblower, Ice Universe. Na Twitter napisał co następuje: “Tak, jestem w 100% pewien, że S23 Ultra nie będzie go [ekranu UDR 2000 OLED] miał. Muszę powiedzieć, że to wstyd.”

Wcześniej Ahmed Kwader odtajnił specyfikację Oppo A1 Pro i Galaxy Z Fold4 przed ich premierą. Ice Universe jako pierwszy dokładnie ujawnił nowy trend w smartfonach z ekranami typu waterfall. O frędzlach w iPhone X, nowym designie iPhone’a 14 i 200-megapikselowym przetworniku obrazu Samsunga. Ostatnio jako pierwszy dokładnie ujawnił, że Redmi Note 12 Pro+ dostanie 200-megapikselowy aparat główny.

Podziel się

Od 15 lat poświęcam się nauce i technice. Bardzo interesuję się postępem technologicznym i chcę dzielić się z Wami najnowszymi wiadomościami ze świata technologii, oprogramowania i gier.

Rate author
( 3 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska