Samsung naprawdę udało się dogonić iPhon. Galaxy S23 Ultra tylko nieznacznie ustępuje iPhone 14 Pro Max pod względem autonomii

Technologii

Autorzy kanału PhoneBuff ponownie porównali Samsunga Galaxy S23 Ultra i iPhone’a 14 Pro Max, ale tym razem w bardziej użytecznym teście autonomii. Nowy flagowiec koreańskiego giganta od samego początku był aktywnie chwalony przez wielu za doskonałe osiągi, a testy pokazują, że nie poszło to na marne.

Samsungowi naprawdę udało się dogonić iPhone'a.  Galaxy S23 Ultra tylko nieznacznie ustępuje iPhone'owi 14 Pro Max pod względem autonomii
Okładka źródła wideo

Jak zawsze kanał przeprowadza testy z wykorzystaniem ramienia robota, co neguje czynnik ludzki.

Jak widać, przez cały czas trwania testu smartfony idą łeb w łeb, okresowo zmieniając miejsca. Można zauważyć, że S23 Ultra zużywa mniej baterii w trybie czuwania iw grach, podczas gdy iPhone jest średnio nieco wydajniejszy w innych zadaniach. I ostatecznie wygrywa flagowiec Apple, ale z minimalnym marginesem: 11 godzin i 44 minuty w porównaniu z 11 godzinami i 6 minutami dla S23 Ultra. Dla porównania różnica między iPhonem 14 Pro Max a S22 Ultra wyniosła ponad dwie godziny.

Podziel się

Od 15 lat poświęcam się nauce i technice. Bardzo interesuję się postępem technologicznym i chcę dzielić się z Wami najnowszymi wiadomościami ze świata technologii, oprogramowania i gier.

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska