Scenarzysta anime Cyberpunk: Edgerunners napisze nową powieść na podstawie Cyberpunk 2077

Rozrywka

©

CD Projekt RED we współpracy z Orbit Books ogłosił, że wyda nowelę opartą na grze Cyberpunk 2077. Autorem będzie polski pisarz science fiction Rafała Kosik, który był odpowiedzialny za scenariusz do anime Cyberpunk: Edgerunners.


Powieść zostanie wydana jako Cyberpunk 2077: No Coincidence i ma opowiadać o brutalnym świecie gry Cyberpunk 2077. Historia będzie się kręcić wokół grupy nieznajomych, którzy niedawno przybyli do Knight City. Będą musieli zmierzyć się z prawdziwymi i dość brutalnymi zasadami panującymi w ogromnym mieście. Więcej szczegółów obiecuje się ujawnić w późniejszym terminie.

Cyberpunk 2077: No Coincidence ma się ukazać w drugiej połowie 2023 roku. Za nakład książek odpowiadać będzie wydawnictwo Orbit.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

#Scenarzysta #anime #Cyberpunk #Edgerunners #napisze #nową #powieść #podstawie #Cyberpunk

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska