Serial na podstawie The Last of Us został uznany za najlepszą ekranizację gier

Serial-na-podstawie-The Last-of-Us-został-uznany-za-najlepszą-ekranizację-gier Wiadomości

Premiera serii The Last of Us już jutro, 15 stycznia. Ale dziennikarze już go obejrzeli i ocenili. Projekt HBO ustanowił podobno rekord na Rotten Tomatoes.

1673709074_zrzut ekranu_7

Ocena serialu w chwili pisania tego tekstu wynosi 98% na podstawie 82 recenzji dziennikarzy. Ta liczba raczej nie ulegnie zmianie, ponieważ recenzje ukazały się przed premierą. Z kolei oceny oglądalności spodziewane są jutro.

Wyżej oceniane są tylko Arcane i Cyberpunk 2077: Edgerunners, ale to projekty animowane. Tym samym serial o The Last of Us można uznać za najlepszą adaptację gier z udziałem żywych aktorów.

Uwaga, pierwszy sezon serialu będzie miał 9 odcinków. Drugi sezon nie został jeszcze zapowiedziany, ale jeśli się pojawi, to najprawdopodobniej będzie opowiadał o wydarzeniach z The Last of Us: Part 2.

Podziel się

Dziennikarz, pasjonat, zawsze na bieżąco z wydarzeniami na świecie. Ukończył Politechnikę Warszawską. Staż w Guardianie. Dziennikarskie doświadczenie 7 lat, InnowacjaPolska w mojej opinii jest najlepszym młodym i rozwijającym się projektem newsowym w Polsce.

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska