Shinji Mikami wezwał do wsparcia przyszłych gier Tango Gameworks

Rozrywka
Wczoraj okazało się, że Shinji Mikamijeden z twórców rezydent zła i dyrektor gry The Evil Within, opuści studio Gry Tango. Prawie 13 lat od jej powstania. A teraz deweloper jest publiczny skomentował jego odejście z firmy, którą założył.

Mikami podziękował wszystkim fanom twórczości Tango Gameworks i dodał, że jest zadowolony z tego, jak „wyrosło” młodsze pokolenie. Jednocześnie deweloper poprosił o wsparcie przyszłych gier studia.

W odpowiedzi na tę wiadomość reżyser i producent gry usłyszeli wiele słów wdzięczności. Mikami przyznał, że bardzo ucieszyły go takie miłe słowa. I podziękował wszyscy w odpowiedzi.
Najnowszym jak dotąd wydawnictwem studia jest akcja rytmiczna Pośpiech HiFi, który bardzo spodobał się graczom i nam w Igromanii. Jednocześnie Tango Gameworks nie siedzi bezczynnie i myśli o przyszłych projektach.
Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska