Smartwatch Samsung Galaxy Watch6 powróci do zakrzywionego szkła

Technologii

Znany informator chińskiej sieci Ice Universe podzielił się pierwszymi szczegółami na temat nowej generacji smartwatchów Samsunga. Według źródła, Samsung wprowadzi duże zmiany w projekcie Samsunga Galaxy Watch6.

Smartwatch Samsung Galaxy Watch6 powróci do zakrzywionego szkła
Zegarek pikseli

Zgłoszono Lodowy Wszechświat:

Samsung Galaxy Watch6 powraca do zakrzywionego szkła. Od teraz wiadomo, że szkło nie jest płaskie, a innych informacji jest niewiele.

W rzeczywistości projekt może okazać się podobny do Google Pixel Watch na ilustracji. Teraz Samsung wypuszcza zegarki z płaskim ekranem. Podobna konstrukcja z zakrzywionymi krawędziami szkła ochronnego sprawia, że ​​ekran jest bardziej podatny na zarysowania, ale może też sprawić, że urządzenie będzie bardziej eleganckie i piękne.

Smartwatch Samsung Galaxy Watch6 powróci do zakrzywionego szkła
Samsung Galaxy Watch5 i Galaxy Watch5 Pro. Ilustracja: Samsung

Seria Samsung Galaxy Watch6 ma oferować wszystkie nowoczesne funkcje monitorowania zdrowia i kondycji, w tym monitorowanie ciśnienia krwi, śledzenie tętna, EKG, SpO2, analizę składu ciała, śledzenie snu i aktywności fizycznej. Oczekuje się też, że zegarek będzie dostępny w dwóch wersjach – tylko z Wi-Fi i ze wsparciem dla komórkowego Wi-Fi + 5G.

Według wstępnych danych nowa seria Samsung Galaxy Watch zadebiutuje pod koniec roku w tym samym czasie, co składane smartfony Galaxy Z Flip5 i Galaxy Z Fold5.

Ice Universe ma zasłużenie dobrą reputację. Jako jeden z pierwszych mówił o smartfonach z ekranami typu wodospad, o notchu w iPhonie X, o nowej konstrukcji iPhone’a 14 io 200-megapikselowej matrycy Samsunga oraz wielu innych nowościach jeszcze przed ich oficjalną zapowiedzią.

Podziel się
Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska