Sony oferuje w nowym roku do 40% zniżki na poziomy PlayStation Plus Extra i Premium od 100 zł.

Rozrywka

Sony chce zwiększyć liczbę abonentów playstation plus extra. Pojawiła się kolejna promocja, która pozwala graczom na zakup droższych wersji abonamentowych. Ale w znacznie lepszych cenach – zniżki obejmują PS Plus Extra i PS Plus Premium.

Sony weszło w nowy rok z wielkim entuzjazmem. W styczniu abonenci Sony mogą sprawdzić Star Wars Jedi: Fallen Order, Fallout 76 i Axiom Verge 2, które są już dostępne w ramach oferty Essential. A katalog dodatkowych wariantów, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, będzie dostępny w połowie tygodnia . Podczas ostatniego panelu prezentującego wyniki finansowe, zarząd zapewnił . Że zachęci społeczność do subskrypcji PS Plus w cyklach – jedna z ofert już ruszyła.

Sony oferuje zniżkę sięgającą 40% – dzięki promocji 12-miesięczny abonament PS Plus Extra kosztuje 240 złotych, co jest naprawdę solidną zachętą do skorzystania z opcji (w cenie regularnej za usługę zapłacilibyśmy 400 złotych). Poniżej przedstawiamy niższe ceny pakietów abonamentowych:

  • PS Plus Premium na 3 miesiące – 135 zł (32% zniżki z 200 zł),
  • PS Plus Premium na 12 miesięcy – 320 zł (33% taniej z 480 zł),
  • PS Plus Extra na 3 miesiące – 100 zł (39% taniej 165 zł),
  • PS Plus Extra na 12 miesięcy – 240 zł (40% zniżki z 400 zł).
zniżki-na-poziomy-PlayStation-Plus-Extra-1

Po zalogowaniu się do PlayStation Store, gdy posiadamy np. PlayStation Plus Essential. Zobaczysz przelicznik pokazujący cenę po uaktualnieniu do droższej formy abonamentu. Warto dodać, że dzięki inicjatywie roczny dostęp do PS Plus Extra jest wliczony w cenę PS Plus Essential.

Подробнее о PlayStation Plus Extra и Premium:

Uzyskaj wszystkie wspaniałe korzyści zawarte w planie PlayStation Plus Essential. Jak również dostęp do katalogu gier z setkami tytułów, od definiujących gatunek hitów kinowych po innowacyjne tytuły niezależne, z regularnie dodawanymi nowymi tytułami. Ciesz się wszystkimi atrakcjami PlayStation Plus, setkami gier w katalogu gier i ekskluzywnymi korzyściami. Takie jak testy gier, streaming w chmurze czy katalog klasycznych gier.

zniżki-na-poziomy-PlayStation-Plus-Extra-2
Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska