Sony planuje wyprodukować 2 miliony sztuk PlayStation VR2 do marca 2023

Technologii

Sony podobno chce wysłać dwa miliony sztuk PlayStation VR do marca 2023 roku, według kilku osób znających plany Sony, które rozmawiały z Bloombergiem.

To sprawiłoby, że liczba wysyłek dla PlayStation VR2 znacznie wyprzedza oryginalne PlayStation VR, ponieważ sprzedaż miliona sztuk zajęła osiem miesięcy.

Źródła podają, że produkcja zestawu słuchawkowego i kontrolerów PlayStation VR2 rozpoczęła się we wrześniu i nie została dotknięta problemami związanymi z ograniczeniami dostaw.

Sony nie podało jeszcze daty premiery ani ceny PlayStation VR2. Wiemy jednak, że plan zakłada wprowadzenie urządzenia na rynek na początku 2023 roku.

PlayStation VR2 będzie miało w momencie premiery ponad 20 głównych tytułów first-party i third-party. Jednym potwierdzonym tytułem first-party jest Horizon Call of the Mountain od Guerrilla Games i Firesprite.

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska