Sony przygotowuje PS Vita 2? Gracze podekscytowani świeżym informatorem od Toma Hendersona

Technologii

Dzięki Tomowi Hendersonowi wiemy, że Sony pracuje nad nową wersją PlayStation 5 z wymiennym dyskiem, a także wersjami Slim i Pro. To nie wszystkie niespodzianki, zapewnia informator. Według niego słowa firma przygotowuje kolejne urządzenie.

Henderson wyjaśnił, że to nie są konsole, o których mówił wcześniej, i radził poczekać na nowe szczegóły. Wielu internautów ma nadzieję, że w ten sposób informator wskazuje na przenośną konsolę, taką jak PS Vita. Możesz w to uwierzyć, zwłaszcza jeśli pamiętasz sukces Nintendo Switch i Steam Deck.

Jednak niektórzy gracze są raczej sceptyczni i radzi się poczekać na samą zapowiedź. “Ludzie oszaleją, a Sony pokaże baterię do DualSense czy coś w tym stylu”, — pisze Użytkownik ResetEra alias Sullivan.

Nowe urządzenie mogłoby zostać zaprezentowane w dużej prezentacji PlayStation Showcase. Według Jeffa Grubba odbędzie się ona pod koniec maja lub na początku czerwca.

Podziel się

Od 15 lat poświęcam się nauce i technice. Bardzo interesuję się postępem technologicznym i chcę dzielić się z Wami najnowszymi wiadomościami ze świata technologii, oprogramowania i gier.

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska