Sony Walkman NW A306: zaawansowany odtwarzacz z systemem Android 12, USB 3.2 Gen1 i Wi-Fi. Ze wsparciem dla serwisów streamingowych.

Technologii

Sony zaprezentowało zaawansowany odtwarzacz muzyczny Walkman NW-A306, wyposażony w dotykowy wyświetlacz i działający pod kontrolą systemu Android 12.

Sony Walkman NW A306 zaawansowany odtwarzacz

W modelu tym zastosowano wzmacniacz cyfrowy S-Master HX zaprojektowany w celu redukcji zniekształceń i zapewnienia kompatybilności z DSD. Odtwarzacz wykonany jest przy użyciu wysokiej jakości lutu bezołowiowego z dodatkiem złota. Co również powinno pomóc w minimalizacji zniekształceń.

Nowością jest również silnik DSEE Ultimate oraz system Edge-AI. Oparte na sztucznej inteligencji, odpowiadają za podniesienie jakości skompresowanych cyfrowych plików audio do poziomu CD.

sony2

Odtwarzacz wyposażony jest w 3,6-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Klawisze sprzętowe do sterowania odtwarzaniem, USB Type-C (USB 3.2 Gen1), 802.11ac Wi-Fi i adapter Bluetooth 5.0. Obsługiwane są kodeki SBC, LDAC, aptX HD, aptX i AAC.

Do dyspozycji mamy 32 GB pamięci wewnętrznej, a do tego slot na karty microSD.

Sony Walkman NW-A306 charakteryzuje się czasem pracy na baterii do 36 godzin odtwarzania dźwięku w formacie FLAC (44,1kHz). Pliki FLAC (96Hz) można odtwarzać do 32 godzin, a gdy w grę wchodzą serwisy streamingowe, można liczyć na 26 godzin pracy na baterii.

so1

Walkman NW-A306 będzie kosztował w Europie 330 euro. Do wyboru będą warianty niebieski i czarny.

Na niektórych rynkach dostępna będzie również wersja Walkman NW-A307 z 64 GB pamięci masowej.

Podziel się
Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska