Społeczność Starfield sugeruje, że w grze będzie można zabić swoich rodziców

Rozrywka

©


Jedna ciekawa hipoteza zaczęła krążyć na forum społeczności gier Bethesdy po pewnej analizie przez fanów najnowszego filmiku Starfield. W tymże wideo sam Todd Howard poruszył kilka kwestii, w tym cechy. Według niego, gra pozwoli użytkownikom na usunięcie cech, które nie są już uważane za niezbędne do rozwoju ich alter ego poprzez określone działania w niektórych questach.

A skoro mowa o cechach, to zaraz we wspomnianym filmiku pojawiła się cecha o nazwie Kid Stuff, której opis brzmi: “Twoi rodzice żyją i mają się dobrze i możesz ich odwiedzać w ich domu“. Jednak 10% Twoich zarobków jest automatycznie wysyłane do nich. Otóż według niektórych użytkowników Reddita, zniknięcie tej cechy może być potencjalnie związane z warunkami panującymi w ich rodzinie, co sugeruje możliwość, że ich wirtualni rodzice zostali zabici w Starfield.

Oczywiście mówmy na razie o prostych hipotezach, więc radzimy traktować te informacje z pewną dozą sceptycyzmu.

Przypominamy, że Starfield ukaże się w 2023 roku na konsolach Xbox serii X | S i PC.

#Społeczność #Starfield #sugeruje #że #grze #będzie #można #zabić #swoich #rodziców

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska