Sprzedaż Battle Pass dla TI11 przekroczyła 1,3 mln egzemplarzy

Rozrywka

Od premiery Battle Pass dla The International 2022 minął nieco ponad miesiąc.

A w tym czasie fani Dota 2 kupili ponad 1,3 mln kopii Battle Passa. 224 500 graczy było w stanie osiągnąć poziom 148 Battle Passa, za który wydawana jest tożsamość Crystal Maiden. Podobny element na Phantom Assassin, który jest dostępny na poziomie 296 w Battle Passie, został odblokowany dla 101,6 tys. graczy. Arcana na Razor (poziom 383) i Faceless Void (poziom 495) mogły zdobyć tylko odpowiednio 75,8 tys. i 67,4 tys. fanów.

Wiadomo, że tysięczny poziom Battle Pass, jeśli go osiągniesz, Valve daje małą fizyczną wersję Aegis of Champions, były w stanie osiągnąć nieco ponad 7000 osób. Dla przypomnienia, Battle Pass na The International 2022 został odsłonięty wieczorem 1 września. Poza nowymi uprzężami, posiadacze Przepustki Bojowej mogą również nabyć skarbnice pakietów przedmiotów, zwrotów z koła czatu i innych nagród.

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska