Stało się znane, kiedy będzie można zamówić najnowszego Forda Mustanga 2024

Technologii

Według Carbuzz, powołując się na forum Mustang7G, Ford Mustang 2024 będzie można zamawiać od 27 marca.

Ceny zostaną ogłoszone 27 lutego, kiedy to dealerzy otrzymają szczegółowe informacje na temat dostępnych poziomów wyposażenia Forda Mustanga 2024.

Stało się znane, kiedy będzie można zamówić najnowszego Forda Mustanga 2024

Jeśli chodzi o 500-konnego Forda Mustanga Dark Horse, który został zaprezentowany we wrześniu ubiegłego roku, wszyscy dealerzy otrzymają co najmniej jeden egzemplarz, podczas gdy najskuteczniejsi sprzedawcy detaliczni otrzymają dodatkowe pojazdy. Niedawno doniesiono, że cena Forda Mustanga Dark Horse zaczyna się od 57 970 USD. Cena może znacznie wzrosnąć, jeśli zdecydujesz się na dodatkowe opcje, takie jak koła z włókna węglowego, które podobno kosztują 8 495 USD.

Jeśli chodzi o resztę składu, nie powinny one zbytnio różnić się od obecnego Mustanga, którego ceny zaczynają się od 27 770 USD w USA.

Stało się znane, kiedy będzie można zamówić najnowszego Forda Mustanga 2024

Chociaż Ford Mustang 2024 jeszcze nie wszedł do produkcji, Ford sprzedał już pierwszą próbkę zamożnemu nabywcy: podczas wydarzenia Barrett-Jackson VIN 001 samochód został sprzedany na aukcji za 565 000 USD. Dochód zostanie przekazany na rzecz Juvenile Diabetes Research Foundation.

Podziel się

Od 15 lat poświęcam się nauce i technice. Bardzo interesuję się postępem technologicznym i chcę dzielić się z Wami najnowszymi wiadomościami ze świata technologii, oprogramowania i gier.

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska