Starfield będzie miał swojego irytującego fana, który będzie cię hojnie obdarowywał prezentami

Rozrywka

©

W zupełnie nowym filmie Q&A dotyczącym Starfield, Todd Howard postanowił po raz kolejny uraczyć głodnych informacji fanów kilkoma nowymi szczegółami na temat nadchodzącego kosmicznego RPG.

Podczas prezentacji gry w lecie, fani szybko przejrzeli materiał z menu gry, aby dowiedzieć się o niektórych cechach Starfield, które można zastosować do swojej postaci. Cechy te mają zarówno zalety, jak i wady, i wpływają na wszystko, od twoich statystyk po to, do której z frakcji Starfield jesteś przywiązany od samego początku. Nowy filmik pokazuje jednak, że niektóre z nich zostały zaktualizowane o nowe nazwy, a także po raz pierwszy widzimy całkiem zabawny opis dla jednego z nich.

W menu można zauważyć funkcję o nazwie “Hero Worship”. Wygląda na to, że jest to przemianowana cecha “Unwanted Hero”, którą można było zobaczyć podczas letniego pokazu. Tym razem jednak widzimy jego opis:

“Zdobyłeś uwagę irytującego ‘adorującego fana’, który będzie pojawiał się losowo i nieustannie z tobą rozmawiał. Z drugiej strony, da ci prezenty”.

Tak, w Starfield możesz zdobyć własnego superfana kosmosu. Nie wiadomo jeszcze jak często ten irytujący wentylator będzie się pojawiał, ale darmowe rzeczy przydadzą się zapewne w początkowej fazie przygody.


Jest jeszcze jedna funkcja, która wydaje się być zaktualizowana. Dom na start, który wcześniej zapewnił Ci “mały domek na spokojnym małym księżycu” w zamian za 50 000 kredytów na spłatę hipoteki zdaje się, że został podniesiony do rangi “Domu marzeń”. Funkcja ta oferuje teraz “Luksusowy, dostosowany do potrzeb dom na spokojnej planecie” i choć obowiązuje ten sam kredyt hipoteczny w wysokości 50 000, to opis jest bardziej szczegółowy i mówi, że trzeba go spłacać co tydzień.

#Starfield #będzie #miał #swojego #irytującego #fana #który #będzie #cię #hojnie #obdarowywał #prezentami

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska