Strategiczne JRPG Relayer trafi na PC na Steam i GoG na początku listopada

Rozrywka

©

Na początku tego roku Kadokawa Games wydała na PS5 i PS4 strategiczne JRPG Relayer. Teraz następca dewelopera, Dragami Games, wyda grę na PC o nazwie Relayer Advanced. Gra ukaże się na Steamie 27 października, a na GoG trafi nieco później, bo 10 listopada.

Co więc sprawia, że Relayed Advanced jest “zaawansowane” w porównaniu z oryginalną grą?

Interfejs niestandardowej bitwy został ulepszony: ikony postaci i broni są mniejsze, a zasięg ruchu i ataku jest teraz wyświetlany jako “świecące linie” zamiast siatki, aby poprawić widoczność i zapewnić płynniejsze doświadczenie. Jeśli jednak wolisz starą siatkę, ta zmiana nie jest konieczna i możesz przełączyć się z powrotem w menu Ustawienia. Tryb Memories pozwala na powtórne rozegranie epizodów fabularnych, także tych z DLC. Niektóre z odcinków opowieści zostały również skrócone, aby ułatwić ich słuchanie, ale w trybie Memories można zobaczyć pełną wersję każdego odcinka.

Dodano również nową zawartość endgame wraz z implementacją Wormhole Trials. Te 5 etapów stało się jeszcze trudniejsze w porównaniu z poprzednim endgame, ale można je również ukończyć w trybie łatwym dla tych, którzy chcą tylko obejrzeć historię.

Gra będzie miała japoński i angielski voice acting.

#Strategiczne #JRPG #Relayer #trafi #Steam #GoG #początku #listopada

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska