Studentka z Katowic wyrgala 2 miliony zlotych w online serwisie i kupila Lamborghini

Studentka z Katowic wyrgala 2 miliony zlotych w online serwisie i kupila Lamborghini Wiadomości

Maja, studentka z Katowic, wygrała ponad 2000000 zł i kupiła wymarzony samochód. Do międzynarodowego serwisu Vavada zapisała się zaledwie dwa miesiące temu, gdy stał się on dostępny w Polsce. W tym tygodniu dopisało jej szczęście i inwestując 200 euro wygrała 483000 euro. Zrobiliśmy krótki wywiad z Maja:

Cześć Maja, jesteśmy bardzo zainteresowani Twoją historią. Kiedy zarejestrowałaś się w Vamadzie i jakie gry najbardziej Cię zainteresowały?

Maja: “Cześć, jest mi bardzo miło, że tak duży projekt jest mną zainteresowany. W Vavada jestem zarejestrowana od początku lutego, kiedy to zobaczyłam reklamę o jej dostępności w Polsce. Dokonywałam wpłat zazwyczaj 50-200 euro i trochę wygrałam, zainteresowały mnie gry, szczególnie sloty Dog House i Sun of Egypt 2, a także gra Crazy Time na żywo.”

Jakie strategie wykorzystałaś, aby wygrać ponad 2 000 000 zł?

Maja: “Ponieważ jestem studentem programowania, zainteresowałam się niektórymi meczami w slotach i zaczęłam zauważać momenty, kiedy slot może wypłacać pieniądze, kiedy nie. Tak było w przypadku wygranej + 1500 euro za 2 miesiące gry. Ale w tym tygodniu miałam prawdziwe szczęście i Dog House dał mi maksymalny X, który jest zaprogramowany w slocie!”

Co czułaś, kiedy dowiedziałaś się, że wygrałaś tak dużą sumę?

Maja: “Na początku nie wierzyłam i nie spałam do rana, ale gdy rano przyszła pierwsza wypłata na kartę bankową , zacząłam się zastanawiać jak wydać te pieniądze.”

Część pieniędzy, które wygrałaś, przeznaczyłaś na zakup Lamborghini?

Maja: “Tak, zawsze marzyłam o tym aucie. Od dziecka fascynowały mnie te auta, szczególnie gdy pojawiały się w teledyskach moich ulubionych artystów muzycznych. Zdecydowałam się na zakup, ponieważ nie wiadomo, czy kiedykolwiek będę mieć jeszcze taką okazję. Planuję korzystać z niego w lecie i następnie sprzedać.”

Jakie plany masz na przyszłość po wygranej takiej sumy?

Maja: “Chciałabym zainwestować część wygranej w swoją edukację i rozwój zawodowy. Ale także chcę pomóc mojej rodzinie i podróżować po świecie, jeśli sytuacja z pandemią się uspokoi.”

Gratulujemy jeszcze raz i dziękujemy za rozmowę.

Maja: “Dziękuję, to dla mnie wielkie wyróżnienie. Dziękuję, to dla mnie wielkie wyróżnienie. Powodzenia wszystkim, grajcie głową, a nie sercem!”

Tak właśnie potoczył się ten wywiad. Graj tylko w licencjonowane gry, które zostały przetestowane. Link do Ice.

Podziel się

Dziennikarz, pasjonat, zawsze na bieżąco z wydarzeniami na świecie. Ukończył Politechnikę Warszawską. Staż w Guardianie. Dziennikarskie doświadczenie 7 lat, InnowacjaPolska w mojej opinii jest najlepszym młodym i rozwijającym się projektem newsowym w Polsce.

Rate author
( 2 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska