Szczegóły dotyczące pierwszego tego typu tabletu Nubia Pad 3D. Filmy i gry 3D bez okularów!

Technologii
Nubia powiedziała, że Nubia Pad 3D będzie w stanie wyświetlać stereoskopowe obrazy dla szerokiej gamy treści.

Nubia ujawniła nieco więcej szczegółów na temat pierwszego na świecie tabletu z technologią sztucznej inteligencji i rozpoznawania ludzkiego oka, która pozwala na oglądanie obrazów 3D bez okularów.

Nubia powiedziała, że Nubia Pad 3D będzie w stanie wyświetlać stereoskopowe obrazy dla szerokiej gamy treści. Na tablecie będzie można oglądać pobrane filmy w odpowiednim formacie i strumieniowe wideo 3D, a także grać w gry 3D. Według twórców, tablet powinien zapewnić użytkownikom zupełnie nowe wrażenia wizualne.

ZTE_Nubia_Pad_3D_324

Można też zauważyć, że Nubia Pad 3D otrzyma ramkę o mniej więcej takiej samej szerokości oraz dwie kamery na górze, które mają służyć do rozpoznawania ludzkiego oka i obrazowania 3D.

Wcześniej informowano, że nad nowym tabletem pracują wspólnie Nubia i Leia Inc, wiodący dostawca sprzętu do pracy w polu światła i różnych usług.

Prezentacja urządzenia odbędzie się 28 lutego.

Podziel się

Od 15 lat poświęcam się nauce i technice. Bardzo interesuję się postępem technologicznym i chcę dzielić się z Wami najnowszymi wiadomościami ze świata technologii, oprogramowania i gier.

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska