Taktyczna gra jRPG Triangle Strategy już dostępna na PC

Rozrywka

©

Strategia Triangle stała się dziś dostępna na PC, o czym informuje nas typowy zwiastun premierowy wypuszczony przez wydawcę Square Enix z tej radosnej okazji. To japoński taktyczny RPG, który już na Nintendo Switch radzi sobie bardzo dobrze. Została opracowana przez te same osoby co Bravely Default i Octopath Traveler. Z tym ostatnim dzieli częściowo styl graficzny.

Filmik, który jest bardzo krótki (trwa zaledwie 30 sekund), szybko podsumowuje główne cechy gry, pokazując kilka bardzo krótkich epizodów rozgrywki. Przeczytaj oficjalny opis, aby uzyskać więcej szczegółów:

Trzy wielkie mocarstwa od dawna prowadzą wojnę na rozległym kontynencie Nortelii. Ziemia ta nosi blizny długiej historii, w tym wojny o sól i żelazo, wynik walki o kontrolę nad zasobami soli i żelaza. Pewna równowaga została osiągnięta pomiędzy Świętym Imperium Sabulos, które kontroluje sól, Wielkim Księstwem Esglast, żelazną krainą pokrytą lodem i śniegiem, a Królestwem Glenbrook, które leży pomiędzy pozostałymi dwoma potęgami.

#Taktyczna #gra #jRPG #Triangle #Strategy #już #dostępna

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska