Tańszy zestaw słuchawkowy rzeczywistości mieszanej Apple zostanie wydany w 2025 roku i to w dwóch wersjach jednocześnie

Wiadomości

Apple nie wypuściło jeszcze swojego pierwszego zestawu słuchawkowego rzeczywistości mieszanej, ale plotki o drugiej generacji już krążą. Według znanego analityka Tianfeng International, Ming-Chi Kuo, nowy model prawdopodobnie pojawi się w 2025 roku.

Tańszy zestaw słuchawkowy rzeczywistości mieszanej Apple’a zostanie wydany w 2025 roku i to w dwóch wersjach jednocześnie

Co więcej, zostanie wydany w dwóch wersjach jednocześnie: starszej i młodszej. Młodszy będzie produkowany w zakładach Foxconna, a starszy przez Luxcaseict. Jak te dwie wersje będą się od siebie różnić, nie zostało jeszcze określone. Jednocześnie źródło podaje, że główne prace nad nową generacją rozpoczęły się w zeszłym roku z celem wypuszczenia produktu w 2024 roku. Ale najwyraźniej Apple rozumie teraz, że nie dotrzyma terminów.

Pierwsza generacja ma zostać zaprezentowana latem na WWDC 2023, ale to urządzenie będzie bardzo drogie (2000-3000 dolarów). Obecnie przypisuje mu się kilkanaście kamer, ekrany 4K i nie tylko.

Podziel się

Od 15 lat poświęcam się nauce i technice. Bardzo interesuję się postępem technologicznym i chcę dzielić się z Wami najnowszymi wiadomościami ze świata technologii, oprogramowania i gier.

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska