Tekken 8, Hogwarts Legacy, God of War: Ragnarok co pokazano na State of Play

Rozrywka

Sony zorganizowało kolejny pokaz State of Play – trwał on około 20 minut i podczas transmisji pokazano dokładnie 10 gier na PS4, PS5 i PS VR2.

Firma ujawniła nowe gry, w tym Tekken 8 i samurajską grę akcji Rise of the Ronin, którą zajmuje się Team Ninja, a także wypuściła zwiastuny znanych już projektów, takich jak Hogwarts Legacy i God of War: Ragnarok. Zebrane wszystkie zwiastuny w jednym newsie!

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Pokaz rozpoczął się od ponurego zwiastuna debiutu Tekken 8, który powstaje na PS5, Xbox Series i PC!

Studio Ryu Ga Gotoku zaprezentowało grę Like a Dragon: Ishin! – gra ukaże się na Zachodzie w lutym 2023 roku na PS4 i PS5. Szczegóły zostaną ujawnione już wkrótce.

Sony ujawniło grę Star Wars: Tales from the Galaxy’s Edge – Enhanced Edition. Projekt ukaże się na PS VR2 w 2023 roku.

A kolejną grą na PS VR2 jest Demeo.

Jak wiemy, Hogwarts Legacy otrzyma quest na wyłączność PlayStation. A oto jego zwiastun. Gra ukaże się 10 lutego.

W Pacific Drive gracze będą ścigać się samochodem w najbardziej nietypowych i niebezpiecznych warunkach. Gra ukaże się w 2023 roku na PS5.

Więcej fantastycznych mechowych bitew w Synduality spodziewamy się także w 2023 roku.

Trochę więcej fantasy z uroczymi dziewczynami i niebezpiecznymi potworami w zwiastunie Stellar Blade (wcześniej znanego jako Project EVE). Ekskluzywność konsoli PS5.

Nowa samurajska gra akcji o nazwie Rise of the Ronin pojawi się na PS5 w 2024 roku – a oto jej debiutancki zwiastun. Nad grą pracuje Team Ninja, czyli studio, które stworzyło Nioh.Nioh

Pokaz zakończył się epickim nowym zwiastunem rozgrywki dla God of War: Ragnarok, który ukaże się 9 listopada na PS4 i PS5.

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska