Trailer do trzeciego sezonu anime "Ostrze, które rozbija demony" zostanie pokazany 10 grudnia

Rozrywka

©

Oficjalne konto na Twitterze dla serialu anime Blade Dissecting Demons zamieściło aktualizację ujawniającą nowy zwiastun trzeciego sezonu – mającego mieć premierę 10 grudnia 2022 roku.

Zgodnie z tym, co zostało ujawnione w przeszłości, sezon 3 będzie oparty na adaptacji arkanu “Blacksmith Village” ukazanego w oryginalnej mandze Koyoharu Gotoga. Tak naprawdę nadal nie ma całkowitej pewności, skąd będzie brana zawartość sezonu. Zwiastun może rzucić nieco światła na sprawę.

Nie ma jeszcze słowa na temat zawartości zwiastuna. Jest nadzieja, że zostanie również ogłoszona data premiery trzeciego sezonu, który jest prawdopodobnie jednym z najbardziej oczekiwanych przez fanów anime, biorąc pod uwagę sukces poprzednich sezonów.

#Trailer #trzeciego #sezonu #anime #quotOstrze #które #rozbija #demonyquot #zostanie #pokazany #grudnia

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska