Treści i wydarzenia związane z Halloween "Krainy Terroru" w Warface

Rozrywka

Testy zawartości Halloween rozpoczęły się w PTC shooterze Warface 17 października gracze mogą już wypróbować nowe przedmioty w nadchodzącym patchu. Poznaj wydarzenie specjalne, mapy i bronie.

Wydarzenie specjalne Land of Terror zaoferuje bitwy w zmodyfikowanej wersji trybu Arsenal. Uczestnicy otrzymają broń z serii Cultist, maski, breloki i rękawice. Pojawiły się tematyczne wersje map Suburbia i Motel. Halloweenowe serie “Apocalypse” i “Undead” są wykonane w duchu makabrycznego święta, wprowadzono także noże do poke.

Nowy agent Oscar w Warface przybędzie z unikalnym wyglądem Inżyniera, brelokami, Osiągnięciami, kontraktami i bronią z serii Kaskader. Dodatkowo wprowadzony zostanie Absolute Squad looks, rotacja lokacji PvP oraz konwersja moda 1.0.

Po testach cała zawartość trafi na główne serwery strzelanki online, gdzie niedawno dodano Agenta Enigmę.

#Treści #wydarzenia #związane #Halloween #quotKrainy #Terroruquot #Warface

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska