Twitter pozwoli na edycję postów, ale będzie sporo ograniczeń

Twitter pozwoli na edycję postów, ale będzie sporo ograniczeń Technologii


Źródło fot. powyżej: Unsplash / Mariia Shalabaieva.

Twitter wprowadza nową funkcjonalność, która aktualnie jest w fazie wewnętrznych testów. Opcja modyfikowania tweetów będzie się stopniowo pojawiać najpierw u subskrybentów usługi Twitter Blue. Użytkownicy po publikacji będą mieli 30 minut na dokonanie nawet kilku edycji swojego tweeta. „Ćwierkająca” platforma twierdzi, że wprowadza opcję w celu możliwości poprawy literówek czy dodania brakujących tagów.

Warto nadmienić, że zmiany nie pozostaną bez śladu, gdyż post po dokonaniu edycji będzie opatrzony etykietą z datą ostatniej przeprowadzonej modyfikacji. Kliknięcie w adnotację spowoduje, że użytkownik będzie mógł wyświetlić historię przerabiania danego wpisu. Portal społecznościowy chce w ten sposób zapewnić możliwość zobaczenia oryginalnej rozmowy.

Twitter Blue jest usługą aktualnie dostępną dla użytkowników platformy ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Australii i Nowej Zelandii. Jest ona płatna i można ją zakupić w oficjalnej aplikacji Twittera dla iOS i Androida, a także na jego zwykłej stronie internetowej. Cena wynosi około 23 zł za miesiąc.

Zapraszamy Was na nasz nowy kanał na YouTubetvtech, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z nowymi technologiami. Znajdziecie tam liczne porady dotyczące problemów z komputerami, konsolami, smartfonami i sprzętem dla graczy.

#Twitter #pozwoli #edycję #postów #ale #będzie #sporo #ograniczeń

Podziel się
Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska