Twitter'nowy test pozwala zablokować niechciane wzmianki od nieznajomych

Wiadomości

Co musisz wiedzieć

  • Wygląda na to, że Twitter testuje nową metodę ograniczania tego, kto może wspomnieć o Tobie w tweecie.
  • W serwisie zauważono eksperymentowanie z nową funkcją, która pozwoli każdemu lub tylko osobom, które śledzisz, oznaczyć Twój profil.
  • Nowa kontrola Twittera pozwoli Ci zawęzić listę użytkowników, którzy mogą wejść z Tobą w interakcję.

Twitter może wkrótce utrudnić wspomnienie o kimś w tweecie, zwłaszcza jeśli ten użytkownik jest obcy, z którym chciałbyś wejść w interakcję. Na platformie mikroblogowej dostrzeżono testy nowej funkcji, która pozwoli użytkownikom kontrolować, kto może ich oznaczyć w tweecie.

As spotted by app sleuth Jane Manchun Wong (otwiera się w nowej zakładce), nowy test zapewnia dwie opcje: użytkownicy mogą zezwolić albo każdemu, albo tylko osobom, które śledzą, na @mention ich. Z drugiej strony, użytkownicy mogą całkowicie wyłączyć wzmianki od każdego, nawet użytkowników, którzy śledzą ich lub tych, których śledzili.#Twitter039nowy #test #pozwala #zablokować #niechciane #wzmianki #nieznajomych

Podziel się

Dziennikarz, pasjonat, zawsze na bieżąco z wydarzeniami na świecie. Ukończył Politechnikę Warszawską. Staż w Guardianie. Dziennikarskie doświadczenie 7 lat, InnowacjaPolska w mojej opinii jest najlepszym młodym i rozwijającym się projektem newsowym w Polsce.

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska