Twoje podsumowanie roku w Steam: Valve uruchamia stronę osobistych statystyk użytkowników.

podsumowanie-roku-steam Rozrywka

Valve uruchomiło stronę podsumowanie roku w Steam Replay. Umożliwia ona przeglądanie osobistych sum gier Steam za rok 2022 i dzielenie się swoimi wynikami z innymi użytkownikami.

Statystyki pokazują gry, w których spędzono najwięcej czasu, łączną liczbę uruchomionych gier oraz osiągnięcia w ciągu 12 miesięcy. Procent tegorocznych nowości wydawniczych z tego, w co grał użytkownik, procent rozegranych godzin dla każdego miesiąca i tak dalej.

Na stronie znajduje się również wykres pokazujący, które gry według gatunku, oprawy, funkcji i innych były najbardziej preferowane przez gracza w tym roku.

Sony i Nintendo również wcześniej uruchomiły usługi przyglądające się osobistym statystykom graczy w 2022 roku. Użytkownicy Xboxa mogą poznać swoje sumy poprzez narzędzie firm trzecich z portalu TrueAchievements.

podsumowanie-roku-steam
podsumowanie roku steam
Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska