Twórcy anime "Bleach: Tysiącletnia krwawa wojna" wprowadził otwarcie i końcową ścieżkę muzyczną

Rozrywka

©

“Bleach: The Thousand-Year Bloody War”, długo oczekiwane anime, które wyznaczy scenę dla historii Bleach, rozpoczęło się. Pierwszy odcinek był czysto wprowadzający: przywrócił Ichigo i pozostałych w centrum uwagi i przedstawił ich widzom.

W Bleach: The Millenary War 1×02 sprawy stają się jednak poważniejsze. Począwszy od piosenek tematycznych anime, które będą towarzyszyć widzom przez całą pierwszą odsłonę. Pierrot Studios ujawniło opening i ending gry Bleach: Thousand Year Blood War dostępne poniżej wraz z materiałami wideo.

Opening to “Scar” Tatsuya Kitani, dynamiczna muzyka, która dobrze towarzyszy fazom filmu. Na koniec pojawia się piosenka “Extreme” Senny Rin, która towarzyszy znacznie spokojniejszemu filmikowi składającemu się z przewijających się obrazów zakończonych zbliżeniem na Zangetsu Ichigo Kurosaki.

#Twórcy #anime #quotBleach #Tysiącletnia #krwawa #wojnaquot #wprowadził #otwarcie #końcową #ścieżkę #muzyczną

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska