Twórcy Atomic Heart obiecują, że data premiery już wkrótce

Rozrywka

©


Deweloperzy z moskiewskiego studia Mundfish nadal zamieszczają w mediach społecznościowych ciekawe informacje na temat swojej ambitnej pierwszoosobowej strzelanki Atomic Heart. Na oficjalnym kanale telegraficznym gry, autorzy opublikowali krótki filmik z jakichś wakacji. Przypuszczalnie deweloperzy świętują termin zakończenia głównego etapu budowy. Najciekawszy fragment znajduje się w załączonej wiadomości, w której twórcy obiecują, że w najbliższym czasie ogłoszą datę premiery gry.

Akcja Atomic Heart rozgrywa się w alternatywnej retro-futurystycznej wersji Związku Radzieckiego. Bohaterem gry jest P-3, tajny agent wysłany do tajnej bazy 3826, gdzie musi dowiedzieć się, dlaczego utracono kontakt z personelem. Po dotarciu do celu bohater odkrywa, że obecne tam maszyny są zwrócone przeciwko ludzkości. Jeszcze gorszy jest fakt, że po kompleksie przechadzają się hordy zombie. Są ofiarami eksperymentów doktora Stockhausena. Bohater dowiaduje się dokładnie, co się stało, przeszukując obiekt.

Atomic Heart ma się ukazać na PC, PS4, Xbox One, Xbox Series X/S i PS5 “tej zimy”.

#Twórcy #Atomic #Heart #obiecują #że #data #premiery #już #wkrótce

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( No ratings yet )
Innowacja Polska