Twórcy Doom Eternal połączą swoje gry w paczki na steam

Doom Eternal steam Rozrywka

W tej chwili na Steamie panuje lekki bałagan. Masz Doom 3, Doom 3: BFG Edition, Doom 2, Doom 2 (Enhanced), Master Levels for Doom 2, Final Doom i wiele innych – wszystko oddzielnie. Dlatego id Software łączy niektóre gry w pakiety i bundle, aby “poprawić komfort zakupów”.

Jeśli kupisz Doom 2, otrzymasz wspomnianą ulepszoną edycję, poziomy mistrzowskie i Final Doom, natomiast jeśli masz Doom 3, otrzymasz Resurrection of Evil i BFG Edition. Dotychczasowi posiadacze Dooma 3 otrzymają aktualizację i DLC za darmo, począwszy od dziś. Żadna z gier nie zostanie usunięta ze sklepu lub bibliotek, ponieważ każda z nich będzie mogła zostać uruchomiona osobno po zakupie pakietu lub paczki.

Doom

Pierwszy Doom doczeka się najprostszej zmiany. Zmienia nazwę z Ultimate Doom na Doom (1993), aby nie mylić go z Doom (2016). Następnie mamy Quake 2, który jest teraz w pakiecie z The Reckoning i Ground Zero, a Quake 3 Arena jest sparowany z Quake 3 Team Arena.

Jeśli chodzi o pakiety, są trzy – Classic bundle zawiera Doom (1993), Doom 2, Doom 3 i Doom 64. W pakiecie Doom Franchise dostaniemy Doom Eternal Deluxe Edition, Doom (2016), Doom (1993), Doom 2, Doom 3 i Doom 64. I wreszcie, pakiet Quake Collection zawiera gry Quake, Quake 2, Quake 3 Arena, Quake Live i Quake 4.

Jeśli chodzi o usunięte tytuły – w sklepie Steam nie znajdziemy już dem Quake’a 2, 3 Arena ani 3 Team Arena. 3 Team Arena również została usunięta z listy, ale teraz będzie dołączona do 3 Arena. Final Doom i Master Levels również zostały usunięte z listy, ale teraz są dołączone do Dooma 2. Resurrection of Evil i Doom 3: BFG Edition zostały usunięte z listy, ale teraz są dołączone do Dooma 3.

Pakiet Doom Classic Complete jest ostatnim, który został usunięty z listy, ale został zastąpiony przez pakiet Doom Classic, podczas gdy Quake 2 Mission Pack: The Reckoning i Ground Zero nie są już dostępne, zamiast tego zostały dodane do launchera Quake 2. To powinno ułatwić sprawę osobom próbującym dostać się do Dooma i Quake’a.

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska