Twórcy Mass Effect 5 podpowiedzieli, że w tym roku czeka na fanów duża nowość.

Rozrywka

Ostatni tweet od dyrektora projektu BioWare, Michaela Gamble’a, podpowiada coś dużego dla nowej gry Mass Effect 5. Jak wielu fanów chce zobaczyć, dokąd zmierza czwarta numerowana część franczyzy. Tweet Gamble’a sprawi, że wielu fanów Mass Effect będzie spekulować dalej.

Niedawno oficjalne konto BioWare na Twitter opublikowało materiał filmowy przedstawiający statek i zapytało swoich zwolenników. Czy ktoś ma jakieś plany na nadchodzące rejsy w nowym roku. Michael Gamble odpowiedział na tweeta złowieszczym oświadczeniem: “Gdyby tylko wiedzieli, co gotujemy”. To kryptyczne stwierdzenie zapewne sprawi, że wielu fanów Mass Effect będzie chciało uzyskać więcej informacji o kolejnej odsłonie.

Wszelkie informacje o nowym Mass Effect są niesamowicie ograniczone. Bez prawdziwego pomysłu na to, o czym będzie kolejna gra, niektórzy spekulowali na temat możliwych zwrotów akcji w Mass Effect 5. Aby pomóc zahamować ich apetyt na bardzo oczekiwaną grę.

Jak na razie jedyną konkretną informacją, która została ujawniona, jest krótki listopadowy klip. Który zawierał tajną wiadomość od Liary, oraz wydany dwa lata temu teaser trailer. Miejmy nadzieję, że tweet Gamble’a posłuży jako podpowiedź, że w tym roku pojawi się więcej teaserów lub treści.

Podziel się

Twórca oprogramowania i gier na android, Windows i Ios. Mam 12 lat doświadczenia w tych technologiach. Swój wolny czas poświęcam dziennikarstwu, lubię śledzić trendy w świecie technologii, branży gier i tematyki kryptowalutowej, aby być na bieżąco i zachwycać innych wiadomościami

Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Innowacja Polska